Av. Burak Kaan TÜRKER

Durmaksızın çalışmanın getirdiği tecrübe ve birikim ile müvekkillerimizin her türlü hukuki sorunlarını gidermek ve mutlak adalete ulaşmak amacıyla icra ettiğimiz mesleğimizde, güncel hukuki gelişme ve değişken mevzuatları takip ederek bize güvenen insanların haklarını eksiksiz bir şekilde savunuyoruz.

Mesleki tecrübemizin bize kattığı uzmanlıkları özellikle Aile hukuku ve bilhassa Boşanma Davalarında yoğunlaştırmış olmamız sebebiyle müvekkillerimizi konusu ailevi bir mesele olan bu zor süreçte dinliyor , hukuki şartlar içerisinde hiç bir hak kaybı yaşatmadan ve mümkün olan en az yıpratıcı haliyle boşanma sürecini yürütüyor , en olumlu sonuçlarla sona erdiriyoruz.

Kahramanmaraş ili ile çevre il ve ilçelerdeki tüm boşanma davaları , diğer aile hukuku davaları ve ceza davaları alanlarında göreve başladığımız ilk günden bu yana istikrar ve özenle çalışmaya devam ediyoruz.

TÜRKER HUKUK BÜROSU

Av. Burak Kaan Türker


icons
Misyonumuz
Ülkemizde hukuk alanında çağdaş, davalara yenilikçi yaklaşımla ve uzmanlıkla müvekkillerimize en doğru şekilde insanlara hizmet sunmaktır.
icons
Vizyonumuz
Vermiş olduğmuz hizmetlerimiz ile dünya standartlarında hizmet verebilmek ve müvekkilerimiz tarafında taktir edilen bir hukuk bürosu olmaktır.
icons
Değerlerimiz
Müvekkillerimize hızla cevap vermek, Davalarda Disiplini Olmak, Ticari Yaklaşım Sahibi Olmak ,Proaktiflik, Girişimcilik, Yeniliklere Açık Olmak